Pozycjonowanie stron www

Pozycjonowanie stron www


W naszej ofercie (oprócz tworzenia stron www ich contentu oraz designu) oferujemy również usługi związane z pozycjonowaniem stron w wyszukiwarkach internetowych.

Jeżeli chcą Państwo zwiększyć widoczność swojej witryny w wyszukiwarce lub dostosować obecną stronę tak, aby spełniała najnowsze standardy, z przyjemnością zajmiemy się Państwa serwisem internetowym!

Oferujemy kompleksowe usługi związane z optymalizacją stron www i dostosowaniem ich do najnowszych wytycznych Google, W3C itp.

 

Audyt SEO

 

  • Przeprowadzamy audyt SEO Państwa witryny
  • analizujemy dobre i słabe aspekty strony internetowej
  • tworzymy całościowy raport z wytycznymi odnośnie niezbędnych zmian i udoskonaleń,
  • poprawiamy funkcjonalność Państwa witryny.

 

Oferujemy także usługi copywriterskie, podnoszące jakość i atrakcyjność treści na Państwa stronie www oraz ich dostosowanie do potrzeb pozycjonowania.

 

Keywords i social media

 

W naszych działaniach szczególnie skupiamy się na dostosowaniu kodu strony internetowej oraz zawartych na niej treści do słów kluczowych oraz fraz, na których Państwu najbardziej zależy i na które strona ma być znajdywana i promowana w Internecie.  Skonfigurujemy dla Państwa również wszelkie niezbędne elementy takie jak powiązania strony z profilami w mediach społecznościowych oraz z partnerami branżowymi i biznesowymi.

 

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie jest wieloaspektowym i długotrwałym procesem, którego celem jest zapewnienie lub zwiększenie widoczności strony www, podniesienie jej pozycji w wynikach wyszukiwania, uwiarygodnienie jej dla urządzeń i programów przeszukujących zasoby Internetu oraz sortujących odnajdywane treści według trafności w stosunku do wpisanej w wyszukiwarkę frazy czy zapytania.

 

Działania SEO search engine optimization

 

Przez pozycjonowanie (SEO) rozumiemy cały zestaw dobrych praktyk oraz działań związanych z odpowiednią optymalizacją strony internetowej oraz zawartych na niej treści, multimediów, odnośników itp., pod kątem spełniania ogólnie przyjętych norm i standardów wyznaczanych przez rozwój nowoczesnych technologii oraz ich liderów jak firma Google, dla osiągnięcia dobrej widoczności danego serwisu internetowego.

Działamy na terenie Krakowa i małopolski, a także w całej Polsce poprzez kanały komunikacji online.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego!

Odwiedź nasze procile social media.

pozycjonowanie stron www, SEO, stron internetowych, Kraków SEO